Akumulatory trakcyjne 36V, akumulatory trakcyjne 80V, akumulatory do wózków widłowych STILL, baterie do wózków widłowych LINDE, akumulatory do wózków widłowych TOYOTA, baterie do wózków widłowych BT, akumulatory do wózków widłowych Jungheinrich, akumulatory do pojazdów platformowych, baterie trakcyjne do wózków akumulatorowych, akumulatory trakcyjne do Melex - ów, baterie trakcyjne do podestów ruchomych i podnośników koszowych oraz innych maszyn KUJAWSKO-POMORSKIE.
Cele bateryjne, ogniwa trakcyjne, ogniwa bateryjne prostowniki do akumulatorów trakcyjnych, ładowarki do akumulatorów trakcyjnych, HF do akumulatorów trakcyjnych, wtyczki REMA do akumulatorów trakcyjnych, gniazda REMA do akumulatorów trakcyjnych, wtyczki Schaltbau do akumulatorów trakcyjnych, gniazda Schaltbau do baterii trakcyjnych, wtyczki Anderson do akumulatorów trakcyjnych, gniazda Anderson do akumulatorów trakcyjnych, mosteki do akumulatorów trakcyjnych, łączniki FROTEK do akumulatorów trakcyjnych, wyprowadzenie do akumulatorów trakcyjnych, przyłącza do akumulatorów trakcyjnych, części do akumulatorów trakcyjnych, akcesoria do baterii trakcyjnych, skrzynie do akumulatorów trakcyjnych, automatyczne uzupełnianie wody do akumulatorów trakcyjnych, BFS AQ do akumulatorów trakcyjnych, stoły rolkowe do wymiany akumulatorów trakcyjnych, napowietrzanie EUW do baterii trakcyjnych, baterie trakcyjne litowo-jonowe, czujniki poziomu elektrolitu do akumulatorów trakcyjnych.
Akumulatory do wózków widłowych, akumulatory do pojazdów platformowych, baterie trakcyjne do wózków akumulatorowych, baterie trakcyjne do podestów ruchomych i podnośników koszowych oraz innych maszyn elektrycznych.
Akumulatory, baterie, ogniwa trakcyjne – Sprzedaż, serwis, regeneracja.
Jak działają akumulatory trakcyjne?
Powstałe w przeszłych latach nowinki technologiczne ułatwiły człowiekowi wykonywanie wielu czynności połączonych na przykład z przemysłem. Praca ludzka została wymieniona maszynami, które wykonują ją o wiele prędzej i sprawniej. Wózki widłowe to dziś must – have na magazynach czy halach produkcyjnych i ciężko byłoby wyobrazić sobie aktywność tych podmiotów bez nich. Akumulatory trakcyjne umożliwiają działanie takiego wózka i stanowią jego “serce”. Należałoby wobec tego dowiedzieć się więcej o tym w jaki sposób działają baterie trakcyjne oraz jak je prawidłowo eksploatować, by wydłużyć żywotność wózka widłowego.
Typy akumulatorów trakcyjnych
Szybkość rozwoju technologicznego zezwala nam na dostęp do coraz to nowszych narzędzi. Wózki widłowe, pojazdy golfowe lub maszyny czyszczące opierają się właśnie na działaniu ogniw trakcyjnych, których wielorakość na rynku jest coraz to pokaźniejsza. Twórcy tworzą coraz lepsze i o wiele bardziej wytrzymałe baterie trakcyjne, które mają spełnić wyczekiwania konsumentów.
Główne różnice w rodzajach ogniw trakcyjnych to:
- napięcie,
- rozmiary,
- pojemność,
- technologia wykonania – litowo jonowa, żelowa, AGM.
Wybranie właściwego urządzenia jest niezmiernie istotne albowiem w połączeniu z właściwą eksploatacją daje długą żywotność.
Gdzie wolno zakupić akumulatory trakcyjne?
Rynek jest przeładowany wieloma propozycjami akumulatorów, zarówno tych oryginalnych jak i używanych. W tej niemniej jednak kwestii wybór dobrego producenta stanowi nadrzędną rolę w sukcesywnym zakupie. Jedną z takich marek jest Kronos, gdzie można nabyć prostowniki i części zamienne do baterii trakcyjnych w porządnej cenie. Bogaty asortyment zapewnia dostęp do wszystkich typów akumulatorów niezależne od urządzenia do jakiego będzie on potrzebny. Konsumenci są usatysfakcjonowani z przebiegu transakcji, bowiem sprzedaż odbywa się płynnie oraz bezproblemowo. Kronos to marka, jaka ma dużo zalet i zaskakuje nimi swoich kontrahentów. Regeneracja baterii to jedynie jedna z niewielu niespodzianek jakie może na domiar tego zaproponować marka. Co więcej serwis akumulatorów oraz prostowników zachęca kontrahentów do korzystania z usług marki. Jest on dostępny we wszystkich większych miastach w całej Polsce, właśnie dlatego bez względu od położenia wolno zadbać o swój akumulator trakcyjny.
Jakim sposobem winno się ładować baterie trakcyjne?
Ładowanie narzędzi trakcyjnych jest newralgiczne do ich zgodnego działania. Jeżeli będzie się z nimi postępować w sposób nieodpowiedni zwiększamy ryzyko jej większego zużycia czy też nawet zepsucia. Wypada ładować je od razu w czasie rozładowania przy czym nie zaleca się wyładowanie ich do końca (powinno się pozostawić ok. 20% energii i doładować do końca). W owym czasie mamy pełne przekonanie, że ograniczona jest jej eksploatacja oraz urządzenie będzie dłużej sprawne. Sam proces ładowania musi odbywać się w należyte strefie ładowania akumulatorów, a pracobiorcy wykonujący tę czynność – należycie przeszkoleni.
Czym powinien cechować się porządny akumulator trakcyjny?
Główne przy selekcjonowaniu baterii trakcyjnej jest zgromadzenie wiadomości o tego jak wybitnie wydajnego urządzenia potrzebujemy. Kompletnie inny akumulator sprawdzi się w wózku widłowym i maszynie czyszczącej. Warto zwracać szczególną uwagę na ważne parametry takie jak wolty (6, 18, 12 V – w zależności od potrzeb), długość pracy wyrażoną w amperogodzinach, i wymiary. Nadrzędnymi cechami jakie powinien reprezentować dobry akumulator to trwałość, solidność i brak usterek.
Jakie są całkowite koszty?
W zależności od tego jaki typ akumulatora chcemy nabyć i czy będzie to produkt nowy lub używany cena może ulec zmianie. Średnia cena przy zakupie nowych akumulatorów waha się w minimalnej granicy od 12 000 do 20 000 złotych. Oczywiste jest także to, iż przy wydajniejszych parametrach artykułu cena wzrasta. Jednakże optymalną alternatywą się zakupienie akumulatora używanego, z zaufanego źródła. W owym czasie koszt będzie o połowę mniejszy i baterie trakcyjne można nabyć już za 5 000 – 7 000 złotych. Zaufaną marką, która troszczy się o dobro swoich kontrahentów oraz oferuje szeroki asortyment jest Kronos. Oferuje ona masę najwyższej jakości baterii trakcyjnych oraz serwis mobilny w całej Polsce.
Obsługiwane miasta i okolice: Aleksandrów Kujawski, Barcin, Brodnica, Brześć Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Chodecz, Ciechocinek, Dobrzyń nad Wisłą, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Górzno, Grudziądz, Inowrocław, Izbica Kujawska, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Kamień Krajeński, Kcynia, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Lubień Kujawski, Lubraniec, Łabiszyn, Łasin, Mogilno, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nieszawa, Nowe, Pakość, Piotrków Kujawski, Radziejów, Radzyń Chełmiński, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Skępe, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Więcbork, Włocławek, Żnin.